2 adet SC Fiber Optik Zayıflatıcı-Adaptörü Flange-0 Ayarlanabilir 30 dB

Yeni

₺191.95

Stokta var


SC Zayıflatıcı Ayarlanabilir bir önceden belirlenir uygulamalarda kullanılır ışık miktarını kaybı belirtilir.
zayıflama aralığı 1dB 30dB için.
anahtar Özellikleri
dalgaboyu Bağımsız
dayanıklılık ve Basit ve Güvenilir Yapısı
özellikler
öğe
SM:
MM
çalışma Dalgaboyu
1310nm, 1550nm
850nm, 1300nm
geri dönüş kaybı
≥45dB
--
zayıflama Aralığı
0dB 30dB için
polarizasyon Bağımlı Kaybı
≤0. 1dB
depolama Sıcaklığı Aralığı
-40 80 ° c
çalışma Sıcaklığı Aralığı
-40 75 ° c

Etiketler: Ucuz 2 adet SC Fiber Optik Zayıflatıcı Adaptörü Flange 0 Ayarlanabilir 30 dB, Yüksek Kalite 2 adet SC Fiber Optik Zayıflatıcı-Adaptörü Flange-0 Ayarlanabilir 30 dB, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Birim Tipi Paket
Paket Boyutu 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
Marka Adı CICVCHC
Ürün Uzunluğu 30m
Lif Tipi Tek Modlu
Bağlayıcı Tipi SC/UPC
Uyumlu Özelleştirilmiş Markalar
Model Numarası AT-002
Type Tunable Adapter Flange
Connector Type SC
Attenuation Range 0 to 30 dB
Packing 2 pcs per big poly bag

Bir değerlendirme yazın

2 adet SC Fiber Optik Zayıflatıcı-Adaptörü Flange-0 Ayarlanabilir 30 dB

2 adet SC Fiber Optik Zayıflatıcı-Adaptörü Flange-0 Ayarlanabilir 30 dB

SC Zayıflatıcı Ayarlanabilir bir önceden belirlenir uygulamalarda kullanılır ışık miktarını kaybı belirtilir. zayıflama aralığı 1dB 30dB için. anahtar Özellikleri dalgaboyu Bağımsız dayanıklılık ve Basit ve Güvenilir Yapısı özellikler öğe SM: MM çalışma

İlgili ürünler